Additional information
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 4 × 4 in |
| Region | Italy |
| Producer | Bicerin |
| Variety | Liqueur |
| Bottle Size | 375ml |
| Alcohol Content | 15% |
| Wine Type | Sweet |
| Kashrus Supervision | OU |
| Passover | No |
| Bottles Per Case | 12 |

Original price was: $20.59.$16.49Current price is: $16.49.
Taste the Italian passion for chocolate
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 4 × 4 in |
| Region | Italy |
| Producer | Bicerin |
| Variety | Liqueur |
| Bottle Size | 375ml |
| Alcohol Content | 15% |
| Wine Type | Sweet |
| Kashrus Supervision | OU |
| Passover | No |
| Bottles Per Case | 12 |
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 4 × 4 in |
| Region | Italy |
| Producer | Bicerin |
| Variety | Liqueur |
| Bottle Size | 375ml |
| Alcohol Content | 15% |
| Wine Type | Sweet |
| Kashrus Supervision | OU |
| Passover | No |
| Bottles Per Case | 12 |