Additional information
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 14 in |
| Producer | Herzog, Herzog Late Harvest |
| Region | California |
| Variety | |
| Color | White |
| Mevushal Status | Yes |
| Bottle Size | 375ml |
| Kashrus Supervision | OU |
| Passover | Yes |
| Bottles Per Case | 12 |
| Wine Type | Sweet |
| Alcohol Content | 9.50% |





