Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 6 in |
| Kashrus Supervision | OK |
| Passover | No |
| Bottles Per Case | 12 |
| Alcohol Content | 10% |
| Bottle Size | 250ml |
| Producer | J-Folk |
| Region | South Africa |
| Variety | Gin+Tonic |

Original price was: $6.99.$4.99Current price is: $4.99.
Using unique botanicals, our master batcher has perfected traditional methods culminating in a high quality excellently balanced Gin & Tonic
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 6 in |
| Kashrus Supervision | OK |
| Passover | No |
| Bottles Per Case | 12 |
| Alcohol Content | 10% |
| Bottle Size | 250ml |
| Producer | J-Folk |
| Region | South Africa |
| Variety | Gin+Tonic |
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 6 in |
| Kashrus Supervision | OK |
| Passover | No |
| Bottles Per Case | 12 |
| Alcohol Content | 10% |
| Bottle Size | 250ml |
| Producer | J-Folk |
| Region | South Africa |
| Variety | Gin+Tonic |