Additional information
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 14 in |
| Bottle Size | 750ml |
| Color | Red |
| Passover | Yes |
| Producer | Capcanes |
| Region | Spain |
| Variety | Pinot Noir |
| Wine Type | Dry Wines |

Original price was: $34.99.$19.99Current price is: $19.99.
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 14 in |
| Bottle Size | 750ml |
| Color | Red |
| Passover | Yes |
| Producer | Capcanes |
| Region | Spain |
| Variety | Pinot Noir |
| Wine Type | Dry Wines |
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 14 in |
| Bottle Size | 750ml |
| Color | Red |
| Passover | Yes |
| Producer | Capcanes |
| Region | Spain |
| Variety | Pinot Noir |
| Wine Type | Dry Wines |