Description
Lalande-De-Pomerol

Original price was: $41.99.$34.99Current price is: $34.99.
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 14 in |
| Producer | Ch La Colonne |
| Region | France |
| Variety | Pomerol, Red Table Wine |
| Color | Red |
| Mevushal Status | No |
| Bottle Size | 750ml |
| Kashrus Supervision | OU |
| Passover | Yes |
| Bottles Per Case | 12 |
| Wine Type | Dry Wines |
| Alcohol Content | 13.50% |
Lalande-De-Pomerol
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 14 in |
| Producer | Ch La Colonne |
| Region | France |
| Variety | Pomerol, Red Table Wine |
| Color | Red |
| Mevushal Status | No |
| Bottle Size | 750ml |
| Kashrus Supervision | OU |
| Passover | Yes |
| Bottles Per Case | 12 |
| Wine Type | Dry Wines |
| Alcohol Content | 13.50% |