Additional information
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 14 in |
| Mevushal Status | N/A |
| Color | Red |
| Bottle Size | 750ml |
| Alcohol Content | assorted |
| Passover | Yes |
| Bottles Per Case | 12 |

Original price was: $47.99.$23.99Current price is: $23.99.
Srp 47.99 - Save $24.00 - 45% Off
...a Saint-Émilion style of 63% Merlot and 37% Cabernet it has a medium body, dark ruby color, purple raspberry, and pine needles taste....well balanced, with slightly grippy tannins, flavors of raspberry, black cherry, chocolate, violet, and a cranberry-laced finish.
Offer valid while supplies last
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 14 in |
| Mevushal Status | N/A |
| Color | Red |
| Bottle Size | 750ml |
| Alcohol Content | assorted |
| Passover | Yes |
| Bottles Per Case | 12 |
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 14 in |
| Mevushal Status | N/A |
| Color | Red |
| Bottle Size | 750ml |
| Alcohol Content | assorted |
| Passover | Yes |
| Bottles Per Case | 12 |