Additional information
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 14 in |
| Kashrus Supervision | OU |
| Passover | Yes |
| Bottles Per Case | 12 |
| Bottle Size | 750ml |
| Producer | Ramon Cardova |
| Region | Spain |
| Color | White |
| Mevushal Status | No |
| Variety | Albarino |





